מעוניינים בייעוץ או פגישה? קבעו איתנו

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם:

  אודות

  המטרה היא לצמצם ואף למנוע את חשיפתם של כלל המבקרים לסכנות ופגיעות ויש בידינו את הידע והיכולת למצוא פתרונות, למצוא כשלים, ולתת מענה לכל עניין ועניין כדי לספק לכם את רמת הבטיחות, נגישות והקונסטרוקציה הנדרשת על פי תקנות הרשויות ודרישות החוק.

  אנו מתמחים במתן ייעוץ מקצועי לבטיחות, נגישות וקונסטרוקציה תחת קורת גג אחת

  בחברת מגן הנדסה מאמינים כי בתחום הבטיחות, הקונסטרוקציה והנגישות אין מקום לפשרות ולכן אנו בקשר רצוף עם הלקוח במהלך הפרויקט ולאחר סיומו.

  קבלת מענה מקצועי ואישי על ידי משרדנו וליווי הלקוח בכל תהליך ההתמודדות מול עירייה, כיבוי אש, משטרה, משרד בריאות ועוד גורמים רגולטורים.

  ליווי יועץ בטיחות, נגישות וקונסטרוקציה בהליך תכנון וביצוע חשוב מאוד כדי לחסוך בעיות ועיקובים בקבלת היתרים או רישיונות מגורמי הרישוי וחיסכון בהוצאות מיותרות עקב שינויים ותיקונים שנדרשים לעשות לאחר ביקורת גורמי הרישוי ללא ליווי יועץ בטיחות ונגישות בפרויקט.

  לחברת מגן הנדסה יש את הקישורים והיכולות ללוות פרויקטים בצורה הטובה והבטוחה ביותר ללקוח.

  חווית שירות מקצועית, אמינה יעילה ומדויקת ביותר כשבטיחות ונגישות היא הערך עליון.

  אל תתלבטו, אנחנו כאן בשבילך

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם


   המלצות מלקוחות

   אלכסנדר וולנר

   שמירה על בטיחות נמצאת בראש מעייננו כעסק בתחום הפקת האירועים. כך שכשצריך להקים מתקנים ארעיים או קבועים באירועים מסוגים שונים, אנחנו כבר יודעים כי עדיף ליצור קשר עם מגן הנדסה. כל פעם מחדש עומדים לרשותנו המומחים בתחום הבטיחות והקונסטרוקציה ומוודאים כי הכל עומד בתקן וכי לא תישקף לאיש סכנה במהלך האירוע. תודה על שיתוף פעולה ממושך, ושרק יימשך!

   יובל מנחם

   השנה רצינו להקים במות לפסטיבל העירוני ובחרנו להיעזר בשירות המקצועי והמיומן של מגן הנדסה. חיש מהר עמדו לרשותנו אנשי מקצוע מיומנים שעזרו בתכנון הבמות והקמתן כך שיעמדו בכל ההיתרים והרישיונות שהיינו צריכים לקבל. תודה על עבודה מדויקת ומהירה!

   מיכאל שרון

   המון תודה לצוות של מגן הנדסה! אמנם רק התחלנו את דרכנו המשותפת לא מזמן, אך כבר עכשיו אנו רואים שיפור משמעותי במערך הבטיחות והנגישות בעסק. תודה על היחס האישי וההקפדה על כלל תקנות הבטיחות בהיבטים השונים. אתם אלו שעוזרים לנו לשמור על אחרים.

   היתרונות של מגן

   01

   עמידה בלוחות זמנים

   מגן הנדסה מקפידה על השלמת כל בדיקה, משימה ופעולה בהתאמה ללוח זמנים מפורט אשר נקבע מול הלקוח. הזמן שלכם חשוב, ואנו מקדישים את מלא המאמצים על מנת לשמור עליו.
   02

   יחס אישי ללקוח

   מגן הנדסה בוחנת את צרכיו של הלקוח ומתאימה להם את הפתרונות החדשניים והאיכותיים ביותר כיום, זאת בהתאמה אינדיבידואלית לכל בקשה או העדפה.
   03

   צוות מקצועי

   מגן הנדסה מעמידה לרשותכם את אנשי המקצוע המיומנים ביותר בתחום הבטיחות, הקונסטרוקציה והנגישות. הם יהיו אלו אשר יעניקו לכם את המענה המבוקש והנחוץ במקצועיות ומסירות.
   04

   הכל תחת קורת גג אחת

   מגן הנדסה מעניקה שירותי ייעוץ מתקדמים במגוון תחומים, בכך למעשה, כלל המענה לצרכי הבטיחות, הנגישות וקונסטרוקציה שלכם, ממתין לכם תחת קורת גג אחת.
   05

   ביצוע בדיקות ע”י אנשי מקצוע מוסמכים

   לרשותכם עומד צוו מוסמך, מוביל ומנוסה אשר ישלים כל בדיקה וביקורת במקצועיות ובדקדקנות רבה. אנו במגן הנדסה לא מתפשרים על איכות הבדיקה ודיוקה.
   06

   עזרה בהוצאת כל האישורים עד תום התהליך

   מגן הנדסה מלווים כל לקוח בכל שלב, זאת גם בקבלת היתרים לצד רישיונות מגורמי הרישוי השונים.
   חברות קידום בגוגל חברות קידום בגוגל