מעוניינים בייעוץ או פגישה? קבעו איתנו

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם:

  בטיחות אש

  האש היא אחד מכוחות הטבע ההרסניים ביותר שקיימים, והיא עלולה לכלות כל דבר שעומד בדרכה אם אנחנו לא נפעל בצורה מהירה על מנת לכבות אותה. בדיוק מסיבה זו בשנים האחרונות גוברת הדרישה להטמיע שימוש במערכות מיוחדות אשר מבטיחות יצירת סטנדרט בטיחות אש גבוה בכל מבנה הומה אדם. ביקורות קבועות של מערך כיבוי האש מאפשרות לכל בעל עסק לקבל תמונת מצב הנוגעת לרמת בטיחות האש הקיימת במשרד. ביקורות אלו אף מאפשרות לבצע שינויים ותיקונים במידת הצורך. כך תוכלו להבטיח שהמשרד שלכם הוא המקום הכי בטוח לעובדים שלכם וגם ללקוחות שלכם. לפרטים נוספים, צרו קשר עם "מגן הנדסה".

  כיצד ניתן לשמור על כל כללי בטיחות אש בעסק?

  בכדי לשמור על כל כללי בטיחות אש בעסק שלכם, חובה עליכם להטמיע כמה כלים שימושיים במיוחד אשר יכולים לשנות את תמונת המצב במקרה אסון. חלק מהם הינם כלים פיזיים בעוד אחרים הינם דרישות שיש לבצע בכל מצב. ניתן למנות ארבעה כלים מרכזיים שיכולים לעזור לכם ליצור מרחב בטוח:

  1. יועץ בטיחות – שימוש ביועץ בטיחות יכול לעזור לכם לאבחן את נקודות התורפה בחלל שלכם ולהביא למצב בו המשרד הוא מקום בטוח הרבה יותר במקרה שיש שריפה.
  2. הדרכות עובדים – כדי להתמודד עם אירוע שריפה ואש בצורה מיטבית, על העובדים לדעת כיצד לפעול בכל שלב של האירוע. לכן, אם אתם רוצים לשפר את תפקוד העובדים במצבי קיצון חשוב ללמד אותם איך להתנהג בכל אירוע.
  3. יציאות חירום – התקנת שילוט מיוחד בכל רחבי המשרד מייצרת את ההכוונה לאזור יציאת החירום – ומאפשרת לכם להיות בטוחים שבמקרה האסון כל הנוכחים בבניין מצאו את דרכם החוצה בצורה הבטוחה ביותר.
  4. התקנת מטפים – כדי לכבות את האש בצורה מהירה, אתם צריכים שיהיה לכם ציוד עזרה ראשונה עוד לפני שמגיעים לוחמי האש למקום. מיקום של מטפים בצורה אסטרטגית בכל חלל המשרד יאפשר לכם להתמודד במהירות עם שריפה.

  יועץ בטיחות אש – מגן על העסק שלכם מנזקי אש

  הקמת עסק, בייחוד בישראל, הוא תהליך ארוך מאוד אשר דורש משאבים רבים וגורם לאנשים להשקיע את מיטב שנותיהם ביצירת מרחב עבודה מכבד ורווחי. יחד עם זאת, אתם לא רוצים לקחת סיכונים מיותרים וחשוב להבטיח את רמת בטיחות האש במשרד בכל מצב שהוא. כך, אתם יכולים לדעת שביומיום כל מי שנמצא במשרד מוגן בעסק שלכם מתפקד בצורה יוצאת מן הכלל גם במקרה חירום.

  אל תתלבטו, אנחנו כאן בשבילך

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם


   חברות קידום בגוגל חברות קידום בגוגל