מעוניינים בייעוץ או פגישה? קבעו איתנו

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם:

  בטיחות מוסדות חינוך

  אנחנו משקיעים את מיטב כספנו על מנת לחנך את הדור הצעיר בישראל בהשכלה איכותית, ללא כל קשר לאזור המגורים ולרמה הכלכלית של כל משפחה. אבל בזמן בו הילדים נמצאים בבית הספר, הם נמצאים הרחק מהעין הבוחנת של ההורים ותחת השגחה של צוות המורים. מסיבה זו בדיוק יש צורך להשקיע משאבים רבים על מנת להבטיח את רמת בטיחות מוסדות חינוך בישראל ולבצע זאת בעזרת בדיקות מקצועיות בתדירות גבוהה. כך מנהלי בתי הספר יוכלו לבצע שינויים נדרשים ולשפר את התשתיות במתחם הלימודים על מנת לאפשר לכל תלמיד לקבל את החינוך ברמה הטובה ביותר. הבטיחות של הילדים שלכם חשובה יותר מכל דבר אחר ואתם צריכים לדעת שהם מוגנים במהלך הזמן בו הם נמצאים בבית הספר. לפרטים נוספים, צרו קשר עם "מגן הנדסה".

  כיצד נבחנת בטיחות מוסדות חינוך?

  בטיחות מוסדות חינוך נבחנת בכמה וכמה פרמטרים שונים, אשר בין כולם ניתן למצוא:

  1. שלד המבנה – יצירת שלד מבנה יציב ועמיד לבית הספר מאפשרת לתלמידים לשהות במשך כל שעות היום, במבנה יציב ובטוח. כך, במקרה בו מתרחשת רעידת אדמה, הסבירות להיפגע מתוצאות הרעידה נמוכה יותר.
  2. בטיחות בגובה – בייחוד במוסד אשר באופן קבוע מכנס תחתיו קבוצות גדולות של ילדים, יש צורך ליצור סביבה בטוחה מאוד מפני תאונות בגובה עם מקרים מצערים של נפילות ילדים. לכן כחלק מתהליך בטיחות מוסדות חינוך חשוב לוודא כי המעקות מעוגנים ויציבים והם גבוהים מספיק על מנת לשמור על הילדים בכל מצב.
  3. מרחק מהכביש – יצירת הפרדה מלאה בין שטח בית הספר לבין אזור הכביש יכולה להיות חיונית דווקא בסוף היום, כאשר הילדים מתפזרים כל אחד לביתו ולא תמיד שמים לב למה שמתרחש וגם. מסיבה זו חשוב להתייעץ עם מהנדס שיכול לראות את התמונה המלאה ולאפשר פתרונות נגישות לילדים.

  יועץ בטיחות מוסדות חינוך – מגן הנדסה

  בתי הספר הם המוסדות אשר מארחים את הילדים במשך החלק הארי של היום והם אחראים על יצירת שיגרה מלאה כמו גם על חינוך וביטחון של הילדים. אם אנחנו לא נקים את בתי הספר תוך חשיבה על בטיחות הילדים, הסבירות שאירועים מסכני חיים יתרחשו עולה מרגע לרגע – ועשויה להשפיע על חייהם של ילדים רבים. בתור מנהלי בית הספר, מוטלת עליכם האחריות ליצור מרחב ראוי למשחקים וללמידה תוך שאתם שומרים על כל כללי הבטיחות, ונותנים את המענה הנדרש.

  אל תתלבטו, אנחנו כאן בשבילך

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם


   חברות קידום בגוגל חברות קידום בגוגל