מעוניינים בייעוץ או פגישה? קבעו איתנו

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם:

  בדיקות חשמל באירועים המוניים

  בדיקות חשמל

  • ביצוע בדיקות חשמל ע"י בודק חשמל מוסמך.
  • ביצוע בדיקות גז.

  אירועים ומופעים המוניים ושאינם המוניים מאופיינים בדרך כלל בריכוז גדול של קהל צופים ומשתתפים בעלי התנהגויות שונות ולא צפויות שגם תלוי בסוג האירוע, בגיל וכדומה.

  בטיחות של כלל המשתתפים, הצופים והאמנים צריכה להיות באחראיות המארגנים ודורשת התייחסות לגורמים בטיחותיים רבים על מנת לשמור על בטיחותם של כלל המשתתפים, הצופים והאמנים.

  המטרה היא לצמצם ואף למנוע את חשיפתם של כלל המשתתפים לסכנות ופגיעות ויש בידינו את הידע והיכולת למצוא פתרונות, למצוא כשלים, ולתת מענה לכל עניין ועניין כדי לספק לכם את רמת הבטיחות הנדרשת לאירוע על פי תקנות הרשויות ודרישות החוק.

  לכן, כל פרט ופרט מהמרכיבים של האירוע חשוב להצלחתו ולבטיחות קהל המשתתפים באירוע – כי בתחום הבטיחות אין מקום לסיכונים מיותרים!

  אירועים ומופעים המוניים ושאינם המוניים מאופיינים בדרך כלל בריכוז גדול של קהל צופים ומשתתפים בעלי התנהגויות שונות ולא צפויות שגם תלוי בסוג האירוע, בגיל וכדומה.

  אנו מתמחים בהכנת תכניות (מפות) בטיחות לעסק, אירועים המוניים תחת כיפת השמים, תערוכות וכנסים. עם תצלומי אוויר של האתר, הכוללות התייחסות פרטנית לכל היבטי הבטיחות הנדרשים באירוע תוך התייחסות לחוקים ותקנות של משטרת ישראל, כיבוי אש והרשויות השונות.

  אנו דואגים לבדיקות ואישורי קונסטרוקציה למבנים ומתקנים שונים המוקמים לקראת האירוע ומלווים את תהליך הרישוי מול הגורמים הרלוונטיים – טיפול מול העירייה, המשטרה, כיבוי אש ומשרד הבריאות לצורך קבלת רישיון עסק לאירוע או להיתר בניה והוצאת הפרויקט לפועל על ידי בעלי מקצוע מורשים.

  אל תתלבטו, אנחנו כאן בשבילך

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם


   חברות קידום בגוגל חברות קידום בגוגל