מעוניינים בייעוץ או פגישה? קבעו איתנו

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם:

  מחלקת בטיחות אש

  תכניות בטיחות

  אנו מתמחים בהכנת תכניות )מפות( בטיחות אירוע לטובת גורמי הרישוי. כתיבה ושרטוט של תכניות בטיחות לעסק ותצלומי אוויר הכוללות התייחסות פרטנית לכל היבטי הבטיחות הנדרשים באירוע תוך התייחסות לחוקים ותקנות של משטרת ישראל, כיבוי אש והרשויות השונות.

  אישור סופי

  אנו מלווים את תהליך הרישוי מול הגורמים הרלוונטיים – טיפול מול העירייה, המשטרה, כיבוי אש ומשרד הבריאות ודואגים לאישורים לצורך קבלת רישיון עסק לאירוע או להיתר בניה והוצאת הפרויקט לפועל.

  בטיחות אש הינו תחום מורכב ומעניין שכולל זווית ראיה מסוימת על הליך תכנון וביצוע עבודות בנייה.

  כיום, כל מבנה בעל היתר בנייה או עסק מחייב תכנון גם בהיבט חשוב ומורכב זה ואישור על ידי רשויות המוסמכות.

  • תוכניות בטיחות אש – לתוכנית תכנון בטיחות אש חשיבות עליונה ומשפיע בתכנונה על תכנון של  הפרמטרים השונים כמו אדריכלות, חשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר ונגישות. חשיבה נכונה בתכנון מביאה להתאמה בין חזון האדריכלים לביצוע תואם בפועל ותוך דגש על בטיחות מרבית של המבנה. כל מבנה הינו בעל ייחודיות שונה ודרישות שונות הנקבעות בתקנות תכנון ובנייה, בתקנים ובהוראות כיבוי אש וגושים נוספים.
  • תיק שטח – תיק שטח הינו אוגדן ותוכניות בטיחות המתארות את מצב הקיים של מערכות בטיחות אש  של מבנה או עסק. דרישות אלו נקבעות על ידי כיבוי אש וכוללות בתוכן פירוט מעברי מילוט, מערך בטיחות אש ונהלים לשעת חירום. תיק שטח משרת את בעלי המבנה או העסק מצד אחד ואת שירותי כבאות והצלה מצד שני לצורך הכרת התכנון על חלקיו השונים ועוזר להבין איך להתמודד במצב חירום.
  • אינטגרציית מערכות בטיחות אש – מבנה או עסק מתוכננים לעבודה בשגרה בצורה נוחה ונעימה גם  אם קיימות בו מערכות בטיחות אש. מערכות בטיחות אש רבות תלויות אחת בשנייה ויוצרות סינרגיה בעת שריפה ליצירת אגפי אש קטנים יותר והפעלת מערכות רלוונטיות כך שגם אם פרצה שריפה, היא לא תתפשט לכלל המבנה אלא תהיה תחומה ומבוקרת. לכל מבנה או עסק משטר הפעלות שונה המותאם למערכות הבטיחות הקיימות בו בהתאם לתוכנית הבטיחות. לתכנון משטר הפעלות וביצוע האינטגרציה בהתאם לסדר הנכון חשיבות רבה מאוד ליצירת מצב אופטימלי ובטיחותי גם בעת מצבי חירום .
  • סקרי בטיחות וחוות דעת הנדסיות – לעיתים רבות, קיימים מבנים או עסקים שתוכננו לפני שנים רבות  או השתנו עם השנים. קיימת גם אפשרות שבו במנה או עסק רוצה להוסיף או לשנות משהו בעסק (לדוגמא, הנגשת מבנים לבעלי מוגבלויות). במקרים רבים, נדרשים לבחון איך לבצע שינוי במבנה קיים מבלי לשנות את כלל מערכת הבטיחות של המבנה. ישנה חשיבות גדולה לבחון כל מקרה מזוויות שונות של בטיחות כדי לוודא ששיפור במקום אחד לא גורע או יוצר פערים במקומות אחרים. לשם כך, חשוב לקבל חוות דעת רלוונטית עבור מקרים ספציפיים.

  כל זאת ועוד מקבל מענה מקצועי על ידי משרדנו ומלווה את הלקוח בכל תהליך ההתמודדות מול כיבוי אש ורשויות השונות בצורה מקצועית, יעילה ומדויקת ביותר כשבטיחות היא הערך עליון.

  בדיקות קונסטרוקציה

  אנו מבצעים בדיקות קונסטרוקציה ובדיקות מקדימות למבנים ומתקנים שונים המוקמים לקראת האירוע ע"י בעלי מקצוע מורשים .

  תכניות בטיחות

  אנו מתמחים בהכנת תכניות )מפות( בטיחות אירוע לטובת גורמי הרישוי. כתיבה ושרטוט של תכניות בטיחות לעסק ותצלומי אוויר הכוללות התייחסות פרטנית לכל היבטי הבטיחות הנדרשים באירוע תוך התייחסות לחוקים ותקנות של משטרת ישראל, כיבוי אש והרשויות השונות.

  אישור סופי

  אנו מלווים את תהליך הרישוי מול הגורמים הרלוונטיים – טיפול מול העירייה, המשטרה, כיבוי אש ומשרד  הבריאות ודואגים לאישורים לצורך קבלת רישיון עסק לאירוע או להיתר בניה והוצאת הפרויקט לפועל .

  סקר סיכונים

  ביצוע סקר מפגעי בטיחות באתר האירוע או במבנה, איתור מפגעים וסיכונים בתחומים השונים כגון בנייה, מכונות, אש, חומ"ס במטרה לצמצם ואף למנוע את החשיפה לסיכונים אלה ושהאירועים יעברו בצורה בטוחה וחלקה . ביצוע סקר סיכונים במגזר הפרטי (בתים פרטיים) המתריע מפני מפגעים בבית על מנת למנוע פציעות ילדים.

  רישוי עסקים

  חברת מגן הנדסה תסייע לך בהגשת בקשה למתן רישוי עסקים – ביצוע תהליך רישוי מול גורמים שונים בעירייה  על מנת לאשר את האירוע ולקבל רישיון לאירוע וטיפול בקבלת האישורים הדרושים מהרשויות : משטרה, כיבוי אש ורישוי עסקים.

  הדרכות בטיחות

  חברת מגן הנדסה מספקת הדרכות רלוונטיות לעובדים ומנהלים תוך חשיפה לסיכונים הקיימים במקום העבודה המעניקות גם כלים לניהול הסיכונים צמצום ומניעת נפגעים ופצועים.

  בדיקות חשמל

  ביצוע בדיקות חשמל ע"י בודק חשמל מוסמך.

  נגישות

  משרדנו מורשה נגישות מתו"ס, מבנים ומורשה נגישות שירות. אנו מתמחים במתן ייעוץ מקצועי לבטיחות ולנגישות תחת קורת גג אחת.

  אנו מטפלים בכל סוגי המבנים – מבני ציבור, מבני מגורים, מבני תעשיה ומסחר, אנו ושטחי ציבור ונותנים מענה  למבנים חדשים וקיימים, להיתרי בניה ולרישוי עסקים.

  בטיחות אש ומניעת שריפות – מבני מגורים ומבני ציבור .

  מבדקים במוסדות חינוך

  ייעוץ וביצוע מבדקי בטיחות במוסדות החינוך על פי דרישת משרד החינוך.

  אל תתלבטו, אנחנו כאן בשבילך

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם


   חברות קידום בגוגל חברות קידום בגוגל