מעוניינים בייעוץ או פגישה? קבעו איתנו

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם:

  בטיחות באירועים המוניים

  אירועים ומופעים המוניים ושאינם המוניים מאופיינים בדרך כלל בריכוז גדול של קהל צופים ומשתתפים בעלי התנהגויות שונות לכן, כל פרט ופרט מהמרכיבים של האירוע חשוב להצלחתו ולבטיחות קהל המשתתפים באירוע כדי שהאירוע יעבור בצורה בטוחה וחלקה – כי בתחום הבטיחות אין מקום לסיכונים מיותרים!

  אנו מתמחים בהכנת תכניות בטיחות עסק, אירועים המוניים תחת כיפת השמים, תערוכות וכנסים.

  הכוללות התייחסות פרטנית לכל היבטי הבטיחות הנדרשים באירוע תוך התייחסות לתקנות של משטרת ישראל, כיבוי אש והרשויות השונות.

  אנו דואגים לבדיקות ואישורי קונסטרוקציה, חשמל וגז במידת ומלווים את תהליך הרישוי מול הגורמים הרלוונטיים – טיפול מול העירייה, המשטרה, כיבוי אש ומשרד הבריאות

  לצורך קבלת רישיון עסק לאירוע.

  • ביצוע בדיקות בטיחות
  • ביצוע בדיקות קונסטרוקציה
  • ביצוע בדיקות חשמל ע"י בודק חשמל מוסמך
  • ביצוע בדיקות גז

  בטיחות אש מבנים

  בטיחות אש – הינו תחום מורכב ומעניין שכולל זווית ראיה מסוימת על הליך תכנון וביצוע עבודות בנייה.

  כיום, כל מבנה בעל היתר בנייה או עסק מחייב תכנון גם בהיבט חשוב ומורכב זה ואישור על ידי רשויות המוסמכות.

  תוכניות בטיחות אש – לתוכנית תכנון בטיחות אש חשיבות עליונה ומשפיע בתכנונה על תכנון של הפרמטרים השונים כמו אדריכלות, חשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר ונגישות. חשיבה נכונה בתכנון מביאה להתאמה בין חזון האדריכלים לביצוע תואם בפועל ותוך דגש על בטיחות מרבית של המבנה.

  כל מבנה הינו בעל ייחודיות שונה ודרישות שונות הנקבעות בתקנות תכנון ובנייה, בתקנים ובהוראות כיבוי אש וגושים נוספים.

  תיק שטח

  תיק שטח – הינו אוגדן ותוכניות בטיחות המתארות את מצב הקיים של מערכות בטיחות אש של מבנה או עסק.

  דרישות אלו נקבעות על ידי כיבוי אש וכוללות בתוכן פירוט מעברי מילוט, מערך בטיחות אש ונהלים לשעת חירום.

  תיק שטח משרת את בעלי המבנה או העסק מצד אחד ואת שירותי כבאות והצלה מצד שני לצורך הכרת התכנון על חלקיו השונים ועוזר להבין איך להתמודד במצב חירום.

  בטיחות מבנים ושצ"פ

  • ביצוע סקר בטיחות שנתי במבנה ציבור.
  • ביצוע סקרי בטיחות שטחי ציבור פתוחים.
  • ליווי תכנון שטחי ציבור פתוחים – גינות ציבוריות, רחובות ראשים, אמפיתאטרון וכו'…
  • ביצוע סקר בטיחות וחוות דעת הנדסית.
  • ביצוע חוות דעת בטיחות (בעל מקצוע) עסקים ע"פ דרישות משטרת ישראל.

  בטיחות במוסדות חינוך

  • ייעוץ וביצוע מבדקי בטיחות במוסדות החינוך על פי חוזר מנכ"ל משרד החינוך.
  • סקרי בטיחות וחוות דעת לתיקון הליקויים.
  • ליווי ביצוע הנחיות בטיחות ע"פ דרישת כיבוי אש ומשטרה.

  חברת בטיחות באירועים המוניים

  ככל שמדינת ישראל הופכת למרכז תרבותי עשיר יותר, מתקיימים בשטחה בכל שנה יותר ויותר כנסים, מופעים ואירועי תרבות אשר פונים לקהל המוני ומאופיינים בעשרות רבות של משתתפים בכל אירוע. במציאות מורכבת בה אנו חיים, יש צורך להתכונן גם ברמת הבטיחות לכל אירוע ולהבטיח שכל המעורבים במעמד יהיו בטוחים לאורך כל הבילוי. מסיבה זו, בדיוק יותר ויותר מפיקי אירועים בוחרים להשקיע משאבים רבים ביצירת סטנדרט בטיחות באירועים המוניים. תוך השקעה כספית ניכרת, ובליווי כוח האדם הנכון למשימה, ניתן ליצור מצב בו אתם מפיקים אירוע המוני שיהיה מוצלח, מרגש ומעניין לכל המעורבים בדבר – אך גם בטוח בכל הרמות האפשריות. לפרטים נוספים, צרו קשר עם "מגן הנדסה".

  מה הם הפרמטרים על פי מה נקבעת רמת בטיחות באירועים המוניים?

  כאשר אתם עסוקים בהפקת אירוע המוני, חשוב לבדוק ולוודא כי אתם שומרים על בטיחות באירועים המוניים על פי כל אמות המידה המקובלות כיום. ראשית, במדינת ישראל האספקט החשוב והמוכר ביותר הוא כל סידורי האבטחה הנלווים לאירועים פומביים והמונים. אתם חייבים להציע שירותי אבטחה בהתאם לכמות האנשים הצפויים להגיע ולוודא שכל מעגלי האבטחה פועלים כראוי – ושומרים על סביבה הרמטית נטולת סיכונים.

  כמו כן, באירועים הכוללים הצבת במה מיוחדת, חשוב לוודא שאתם מקימים אותה בצורה בטוחה. בדיקות הנדסיות מוקדמות יכולות לאשר לכם כל פעילות על הבמה ולהבטיח שכל המשתתפים בהופעה ישמרו בריאים ושלמים – גם אם אתם רוצים לחגוג ולרקוד עד אור הבוקר. פעולות קטנות אלו יכולות להיות חסרות משמעות מצד אחד אבל הרות גורל מאוד מן הצד השני. כך שאם אתם פוסחים על יצירת רמת בטיחות באירועים המוניים, אתם יכולים למצוא את עצמכם עומדים מול סיטואציה בה אתם אחראים למקרה אסון בו מעורבים עשרות רבות של אנשים.

  שיהיה לכם מופע שקט

  כשאתם מפיקים אירוע, אתם בדרך כלל רוצים לחשוב על כל רגעי שיא המהנים שאתם הולכים לחוות לאורך הערב. יחד עם זאת, בתור מפיקים יש לכם את האחריות כמו גם את החובה החוקית לוודא שכל האירוע מתנהל בצורה אחראית ובטוחה ומסיבה זו אתם צריכים להזמין את היועצים למקום האירוע ולוודא אל מול כל הגופים, כולל המשטרה, שיש לכם את האישורים לקיום האירוע בסטנדרטים שלכם.

  יועץ בטיחות באירועים המוניים

  ככל שמדינת ישראל מארחת יותר ויותר אירועים ברמה הגלובלית המוגדרים כאירועים המוניים, כך מתגברת הדרישה ליצור סטנדרט בטיחות קבוע על פיו יפעלו כל מפיקי האירועים. כך קורה בשנים האחרונות עם התקדמות והתפתחות העולם התרבותי הישראלי והעלייה הגדולה שעושים אמנים ואירועים לארץ. כתוצאה מכך, כל אירוע המוני דורש התייעצות מקצועית עם יועץ בטיחות באירועים המוניים אשר יכול לתת את נקודת מבטו ולספק לכל לקוח את האמצעים הנדרשים ליצירת רמת בטיחות גבוהה במהלך האירוע. אתם בתור מפיקי אירועים לא רוצים לקחת סיכונים וחייבים להתייעץ עם אדם מומחה בתחום על מנת לוודא שהאירוע יתקיים כשורה. לפרטים נוספים, צרו קשר עם "מגן הנדסה".

  כיצד לבחור יועץ בטיחות באירועים המוניים?

  כאשר אתם מפיקים אירוע המוני ורוצים לוודא שאתם עומדים בכל דרישות החוק, יש לבחור יועץ בטיחות באירועים המוניים לצורך המשימה. בשביל לבחור נכון, חשוב להתייחס לשלושה פרמטרים מרכזיים גם באירוע וגם אל מול היועץ:

  • כמות המשתתפים – כמות המשתתפים באירוע היא קריטית להבנת הצרכים שלכם מבחינת בטיחות. מומלץ מאוד להגיע לפגישה עם יועץ בטיחות לאירועים המוניים כאשר יש לכם ביד מידע מדויק על כמות האנשים שעתידה להגיע לאירוע שלכם. בצורה זו היועץ יוכל לתת מענה מקצועי ואמין מאוד ללא טעויות בחישוב.
  • סוג האירוע – ישנם הבדלים משמעותיים בדרישות הבטיחות בין אירועים שונים. לכן חשוב קודם כל לשים תווית מוגדרת על סוג האירוע אותו אתם רוצים להפסיק. אם מדובר באירוע המתרחש בפארק או באולם, סידורי האבטחה יהיו שונים לחלוטין וידרשו מהיועץ לספק כישורים אחרים במהלך הפגישה.
  • ניסיונו של היועץ – ככל ואתם בוחרים יועץ בטיחות באירועים המוניים בעל ניסיון רחב יותר בתחומו, ככה אתם יכולים לקבל פתרונות דינמיים יותר שמתאימים לכל סוגי האירועים והקהלים. מסיבה זו ניסיונו של היועץ הוא קריטי להצלחת האירוע שלכם.

  מבטיחים של האירוע יתקיים ללא תקלות

  כל עבודה אל מול יועץ בטיחות באירועים המוניים היא עבודה אשר מטרתה לאפשר לכם להפיק את האירוע שלכם במינימום תקלות ובמקסימום הצלחה. לכן חשוב להציג בפני היועץ את כל האפשרויות והבעיות העתידיות או נקודות התורפה של האירוע שלכם. רק כך יוכל היועץ לקבוע מהן נקודות השיפור ואיך ניתן להגן על עצמכם לאורך כל התנהלות האירוע ולצמצם למינימום את הנזקים האפשריים.

  אל תתלבטו, אנחנו כאן בשבילך

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם


   חברות קידום בגוגל חברות קידום בגוגל